10.4 C
Pristina
Monday, October 25, 2021

Policia bastisë shtëpinë e Dragan Spasiqit në Prilluzhë

Më të lexuarat

Pjesëtarët e policisë speciale të Kosovës, hetuesit e EUEX-it, të doganës dhe administratës tatimore kanë bastisur sot në mëngjes shtëpinë e Dragan Spasiqit në fshatin Prilluzhë të Vushtrrisë.

Gjatë akcionit të bastisjes që ka zgjatur rreth gjashtë orë, policia ka gjetur një pushkë automatike. Mediat serbe raportojnë se asnjë person nuk është arrestuar ndërsa akcioni ka përfunduar pa ndonjë incident./BS/kohaislame

- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit