19.2 C
Pristina
Saturday, May 28, 2022

Podolski rikthehet në Turqi

Më të lexuarat

Lukas Podolski raportohet se ka arritur marrëveshje për kalimin te klubi turk, Antalyaspor.

Ish-reprezentuesi gjerman, sipas “Kolner Express”, dëshironte rikthimin në Koln, por klubi gjerman nuk kishte mundësi ta bënte transferimin.

Më pas ai raportohet se kishte udhëtuar në fundjavë drejt Turqisë për të kryer testet mjekësore dhe të hënën do të nënshkruajë kontratë afatgjate prej 18 muajshe.

34-vjeçari në mars të 2017-s ishte larguar nga Galatasaray drejt Japonisë për t’iu bashkuar Vissel Kobes.

- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit