7.6 C
Pristina
Sunday, October 24, 2021

Pesë organizata studentore në koalicion

Më të lexuarat

Lista Studentore Reforma, USPE, LSI, UPSK dhe APS, kanë arritur marrëveshje koalicioni menjëherë pas publikimit të rezultateve preliminare nga Komisioni Qendror i Zgjedhjeve.
Arsim Janova, nga Lista Studentore Reforma, ka thënë për Indeksonline, se për dy vite, do të qeverisin së bashku.
Prej tetorit të këtij viti e deri në tetorin e vitit 2014, do të qeverisin këto organizata studentore./Indeksonline/kohaislame

- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit