6.1 C
Pristina
E enjte, 13 Maj, 2021

Përdhunon motrën 7 vjeçare, gjykata e lejon të kthehet në shtëpi

Më të lexuarat

Angli, 3 mars 2014. 

12 vjeçari që përdhunoi motrën e tij 7 vjeçare, pasi pa filma porno është lejuar nga gjykata që të rikthehet në shtëpi.

Djali, që tashmë ka mbushur 13 vjeç, e pranoi që ka përdhunuar motrën e tij. Për shkak të ngjarjes mjaft të rëndë, autoritetet nuk kanë bërë publik emrin e djalit.  Mësohet se ai e ka dhnuar të motrën disa herë gjatë periudhës mars – maj të vitit të kaluar, por çështja u bë publike vetëm në muajin shtator të 2013. Sipas autoriteteve, djalit i vjen turp nga veprimi i kryer dhe ka premtuar se nuk do ta bëjë më në të ardhmen. Pas ngjarjes, ai qe dërguar tek disa të afërm të tij për të jetuar. Në gjykatë është paraqitur edhe një letër e motrës së djalit, e cila ka kërkuar që i vëllai të kthehet në shtëpi për të luajtur sërish së bashku./agjencia e lajmeve “Dyrrah”/kohaislame

- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit