21.1 C
Pristina
Friday, September 29, 2023

Partia dhe Risku! – Hoxhë Bekir Halimi

Më të lexuarat

Partia dhe Risku! – Hoxhë Bekir Halimi

Es-Selamu Alejkum Ju paraqesim videon e radhës nga AUDIONUR, e lusim Allahun (Subhanehu we te’ala) që të kemi dobi nga kjo që ndëgjojmë .

Shpërndajeni …

Burimi

- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit