14.6 C
Pristina
Thursday, September 29, 2022

O Hoxhë Behar Mjekiqi pse flet kundër Arabëve, mos vallë ata na masakruan?!

Më të lexuarat

E pakuptimt është paraqitja e hoxhës nga Kosova Behar Mjekiqi në një emision në Kosovë ku duke tentuar të tregon për shqiptarinë në disa raste pa nevojë hoxha flet keq për Popullin Arab, deklaratat e tilla nga Mjekiqi janë vazhdueshmëri nga deklaratat e Islamofobëve Kosovarë që për çdo dit fyejnë, shajnë dhe ofendojn Popullin Arab (thua se Arabët na masakruan, na pren dhe na vranë në luftën e Kosovës)!

 

https://www.youtube.com/watch?v=7TYPmtj1eOE

- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit