14.1 C
Pristina
Tuesday, May 28, 2024

Nxirren të gjallë një 50 vjeçar dhe një vajzë 13 vjeçare, nga FSK-ja pas 162 orëve që nga tërmeti në Turqi

Më të lexuarat

Sipas mediave turke, një 50 vjeçar dhe një vajzë 13 vjeçare, janë nxjerrur të gjallë nga FSK-ja dhe ushtria turke, edhe pse kanë kaluar më shumë se 162 orë që nga tërmeti në Turqi, ata u gjenden nën një objekt të rrënuar.

- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit