11.1 C
Pristina
E enjte, 13 Maj, 2021

Një lëvizje ngelet e fuqishme përderisa

Më të lexuarat

Një rregull që duhet ta kuptojmë shumë mirë:
Një lëvizje ngelet e fuqishme përderisa vazhdimisht prodhon lider, simbole dhe njerëz të mendjes së ndritur.
Bekir Halimi

Artikulli paraprakBandwidth
Artikulli tjetërSi e shpjegojnë këtë evolucionistët
- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit