13.4 C
Pristina
Thursday, May 30, 2024

Ngjarje në Burg – Luani i uritur dhe HOXHA I MADH! – Hoxhë Bekir Halimi

Më të lexuarat

Ngjarje në Burg – Luani i uritur dhe HOXHA I MADH! – Hoxhë Bekir Halimi

Es-Selamu Alejkum Ju paraqesim videon e radhës nga AUDIONUR, e lusim Allahun (Subhanehu we te’ala) që të kemi dobi nga kjo që ndëgjojmë .

Shpërndajeni …

Burimi

- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit