21.2 C
Pristina
Tuesday, July 16, 2024

Në xhamitë e Kosovës mblidhen ndihma për Turqinë dhe Sirinë

Më të lexuarat

Nën organizimin e Bashkësis Islame të Kosovës, në xhamitë e Kosovës, në ditën e premte janë mblidhur ndihma për Turqinë dhe Sirinë.

- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit