10.7 C
Pristina
Monday, April 22, 2024

Në Prishtinë-valvitet flamuri i grisur

Më të lexuarat

Komuna e Prishtinës e pat vendosur me dimensioneve të mëdha flamurin e Kosovës i cili gjendet ne hyrje të Prishtinës konkretisht te rrethi.Por mjerishtë ai sot gjindet i grisur dhe Komunës së Prishtinës nuk i shkon ndër mend se duhet ta ndrroj flamurin pasi ai është në një gjendje të till.Ky flamur komunës së Prishtinës i ka kushtuar goxha shumë . Madje, përfaqësuesve të komunës as që dëshirojnë të flasin për këtë gjë. Kjo nuk është hera e parë që Komuna paguan shuma të mëdha për flamurin në këtë pikë, pasi që ai është grisur disa herë.BS/kohaislame

- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit