21.1 C
Pristina
Friday, September 29, 2023

MOS U ANKO!!

Më të lexuarat

I verbëri shpreson ta sheh botën.


I shurdhëri shpreson t’i dëgjon zërat.

I palëvizshmi shpreson të ecën.


Memeci shpreson t’i thotë disa fjalë.

Kurse, ti..

sheh..

dëgjon..

ecën..

dhe fol..

Për këtë arsye mos u anko, po thuaj: Elhamdulilah.

Nga arabishtja: Irfan JAHIU

- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit