2.3 C
Pristina
E shtunë, 17 Prill, 2021

Mos mbaj hajmali por mbaje dhe lexoje MBUROJEN E MUSLIMANIT!

Më të lexuarat

Mos mbaj hajmali por mbaje dhe lexoje MBUROJEN E MUSLIMANIT!

 

  • Hoxha i nderuar Bekir Halim në videon e më poshmte këshillon që të mos mbahet hajmalia ngase në të ska dobi, e dobi të madhe ka tek libërthi “Mburoja e Muslimanit” ku hoxhë Bekir Halimi këshillon që të lexohen lutjet në të, për ta dëgjuar klikoni më poshtë:

- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit