17.5 C
Pristina
E enjte, 13 Maj, 2021

Mos ma ofendoni fenë – Besim Trena

Më të lexuarat

Siç duket komplexi i inferioritetit akoma vazhdon të jet prezent te një pakicë Shqiptare, BodyBilderi i njohur Shqiptarë Besim Trena nga Ferizaji me nje koment në Facebook ka paralajmruar komentuesit AntiIslam se vet do t’i largon nga faqja, ndryshe Besim Trena kohëve të fundit me krenari poston foto në Xhami dhe foto tjera ku paraqet Islamin e tij publikisht andaj këtë nuk mund ta pranonin si normale Komentuesit Islamofob!

- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit