29.7 C
Pristina
E enjte, 5 Gusht, 2021

McDonalds më i madh në botë hapet në Londër

Më të lexuarat

Në Londër në prag të Lojërave Olimpike do të hapet restoranit më i madh në botë McDonalds me 1500 vende.

Përfaqësues të McDonalds thotë se restoranti do të jetë i tillë që mund të punësojë më shumë se 2.000 njerëz dhe disa nga parashikimet thonë 12.000 njerëz do të gjejnë punë gjatë Olimpiadës./koha/kohaislame

- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit