2.3 C
Pristina
E shtunë, 17 Prill, 2021

Mbulohu e nderuara motër, para se të mbulohemi me dhe…!

Më të lexuarat

Mbulohu e nderuara motër, para se të mbulohemi me dhe…!

 

Hoxha i nderuar Bekir Halimi nëvideon e më poshtme këshillon gjininë femërore që ta plotëson urdhërin e Allahut e ajo është MBULESA, sepse një dit sikur të gjithë edhe ajo do të vdes dhe do të shkon tek Allahu, për ta dëgjuar klikoni më poshtë:

- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit