35.8 C
Pristina
E premte, 30 Korrik, 2021

LG vjen me modelin e ri G4 me ekran QHD

Më të lexuarat

LG po bëhet gati për të sjell telefonin më të ri G4 me ekran QHD, që është një prej ekraneve më të sofistikuara.

Pajisja me kod “LG H810”, do të ketë rezolucion 1440×2560 dhe do të ketë ekran 5.3 inç.

Kompania ka konfirmuar se kamera e këtij modeli do të jetë 16MP dhe mendohet se procesori i tij do të jetë Snapdragon 810 me 4GB RAM. /albeu.com/ 

- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit