25 C
Pristina
E diel, 20 Qershor, 2021

Ja varri i mbretit të Arabisë Saudite

Më të lexuarat

Varri i mbretit të saudit, Abudall bin Abdulaziz nuk duket i rezervuar në mënyrë të veçant.

 

Varrimi i tij u bë sot ku pjesmarrës ishin familjarët dhe disa miq të tij. Shihe me poshtë galerinë me fotografi.

- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit