4.7 C
Pristina
Tuesday, October 26, 2021

Huawei lanson modelin Activa 4G

Më të lexuarat

Huawei dhe MetroPCS kanë njoftuar për lansimin e modelit të ri të telefonit Android, përkatësisht modelin Huawei Activa, i cili është një telefon i gjeneratës 4G dhe bazohet në Android 2.3 Gingerbread.

Karakteristikat tjera të Huawei Activa 4G përfshijnë edhe kamerën me 5 mega-piksel, memorien e brendshme me 4GB, si dhe përkrahje për rrjetet WiFi e Bluetooth.

Për më shumë, Huawei Activa gjithashtu posedon edhe MP3 player-in, ndërsa nëse ky model ju duket interesant, atëherë shikoni uebfaqet zyrtare të Huawei dhe MetroPCS. / Telegrafi / kohaislame /

- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit