4.7 C
Pristina
Tuesday, October 26, 2021

Fillon shitja e Sony SmartWatch

Më të lexuarat

Nëse keni menduar ta blini një orë interesante, atëherë Sony ka lansuar modelin e orës së mençur – Sony SmartWatch.

Tani, Sony SmartWatch është në dispozicion për shitje nga Verizon për një çmim prej 149.97 dollarë, ndërsa e njëjta përmban mbi 60 aplikacione për instalim dhe shkarkim, si ato për mesazhe dhe të tjera.
Së fundmi, Sony ka azhurnuar orën e saj të mençur edhe me funksione të reja, të cilat masin shpejtësinë, si dhe përcjellin e sportit nga Endomondo.
Bashkë me këto aplikacione, ora e Sony’t përfshin edhe aplikacionet nga palët e treta, të cilat punojnë shpejtë dhe përgjigjen poaq shpejtë në ekranin e ndjeshëm në prekje. / kohaislame /

- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit