27.2 C
Pristina
Monday, June 27, 2022

Haxhi Muhamed Zekiri bën dua për Haxhi Bujar Osmanin

Më të lexuarat

Pas intervistës së çuditshme të Bujar Osmanit (ish ministrit të shëndetësisië) mbrëmë në emisionin VIN VIN ku akuzoi të gjith ata shqiptarë që nuk pajtohen me politikën e BDI-së si antarë të shërbimeve sekrete reagoi edhe gazetari i mirnjohur Muhamed Zekiri duke postuar në rrjetin social “facebook” këtë status:

Une nuk e kuptova mire, apo Bujar Osmani paska thene se kush kritikon BDI-ne, punon per sherbimet, gjegjesisht eshte UDB-ash?
Hajt bac e tu rrite mendja.
O Allah udhezoj te humburit!!!!

Përndryshe Muhamed Zekiri dhe Buajr Osmani që të dyt kan titullin HAXHI pasi që para dy viteve vizituan Qaben e bekuar dhe plotësuan obligimin Islam.

- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit