-1.4 C
Pristina
Monday, December 4, 2023

Hatibi dhe mbreti i Egjiptit (4) – Hoxhë Muharem Ismaili

Më të lexuarat

Hatibi dhe mbreti i Egjiptit (4) – Hoxhë Muharem Ismaili

Es-Selamu Alejkum Ju paraqesim videon e radhës nga AUDIONUR, e lusim Allahun (Subhanehu we te’ala) që të kemi dobi nga kjo që ndëgjojmë .

Shpërndajeni …

Burimi

- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit