-5.4 C
Pristina
Thursday, February 9, 2023

Erdoğan takohet me Biden-in në margjinat e Samitit të Liderëve të G20 në Indonezi

Më të lexuarat

Presidenti i Türkiye-s, Recep Tayyip Erdoğan ka zhvilluar një takim me homologun e tij amerikan, Joe Biden, në Indonezi, për të diskutuar çështjet dypalëshe dhe rajonale

Presidenti i Türkiye-s, Recep Tayyip Erdoğan ka zhvilluar një takim me homologun e tij amerikan, Joe Biden, në Indonezi, për të diskutuar çështjet dypalëshe dhe rajonale, raporton Anadolu Agency (AA).

Takimi zhvillohet në margjinat e Samitit të Liderëve të G20 që po mbahet në ishullin indonezian Bali.

Nuk janë dhënë ende informacione të mëtejshme për takimin.

- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit