-6.2 C
Pristina
Wednesday, February 8, 2023

Edukata islame gjatë ngrënies dhe pierjes (4) – Hoxhë Bekir Halimi

Më të lexuarat

Edukata islame gjatë ngrënies dhe pierjes (4) – Hoxhë Bekir Halimi

Es-Selamu Alejkum Ju paraqesim videon e radhës nga AUDIONUR, e lusim Allahun (Subhanehu we te’ala) që të kemi dobi nga kjo që ndëgjojmë .

Shpërndajeni …

Burimi

- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit