21.3 C
Pristina
Saturday, July 13, 2024

Disa hoxhallarë kan ra nën presionin e atyreve që na quajnë “Arab” dhe “Turq” – Hoxhë Bekir Halimi

Më të lexuarat

Disa hoxhallarë kan ra nën presionin e atyreve që na quajnë “Arab” dhe “Turq” – Hoxhë Bekir Halimi

Es-Selamu Alejkum Ju paraqesim videon e radhës nga AUDIONUR, e lusim Allahun (Subhanehu we te’ala) që të kemi dobi nga kjo që ndëgjojmë .

Shpërndajeni …

Burimi

- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit