6.1 C
Pristina
E enjte, 13 Maj, 2021

Dhjetë vrasësit më të mëdhenj të shekullit 20

Më të lexuarat

Asnjëri prej tyre nuk u dënua për veprat e tyre makabre dhe asnjëri prej tyre nuk u shpallë për terrorist.
Një tjetër, i cili është në rrugë e sipër për t’iu bashkangjitur këtyre vrastarëve në masë, është Beshar El-Essedi, për të cilin, raportet tregojnë se ka vrarë mbi 250.000 njerëz, në mesin e të cilëve, më së shumti janë fëmijë, ndërsa vrasjet me luftën vazhdojnë…

Nëse nuk u dënuan në këtë botë, sigurisht që ka një botë tjetër, e cila ka për të qenë shumë e vështirë për ta./ip/kohaislame.com

- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit