3.1 C
Pristina
Wednesday, December 6, 2023

Çfarë na mëson histoia e Jusufit alejhi selam?!

Më të lexuarat

Vëllezërit e Jusufit na mësuan se si nuk duhet të jetë vëllazëria: pa zili, pa hile, pa tradhëti, pa pabesi, pa u treguar I fortë kundër të dobëtit, pa dhunë, pa mendim të keq, pa akuzë pa bazë, pa shpifje. Dhe na mësuan gjithashtu se si nuk duhet të jetë sjellja ndaj babait.

- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit