5.7 C
Pristina
E enjte, 15 Prill, 2021

Bora mbulon Sarajevën

Më të lexuarat

Më 14 maj në Sarajevë dhe disa qytete të tjera në Bosnjë e Hercegovinë, ka rënë borë. Lartësia e reshjeve të dëborës në kryeqytetin e Bosnjës ka arritur në 10 centimetra.

Qarkullimi në trafik është vështirësuar dukshëm. I rënduar veçanërisht është trafiku urban, sipas autoriteteve kompetente./rel/kohaislame

- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit