14.2 C
Pristina
Sunday, September 19, 2021

Bie nga kulmi dhe vdes

Më të lexuarat

Një burrë duke punuar në kulmin e një shtëpie, aksidentalisht ka rënë në rrethojat e shtëpisë, ku ka marrë lëndime të rënda dhe më pas ka vdekur.

Bëhet e ditur se viktima ishte shqiptar nga Fushë Kosova.
Vdekjen e viktimës e konstatuar mjeku kujdestar. Ndërkohë, në vendin e ngjarjes kanë dalë të gjitha njësitet përkatëse.
Me urdhër të Prokurorit trupi i pa jetë i viktimës u lirohet familjarëve./Indesonline/kohaislame

- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit