15.6 C
Pristina
E shtunë, 15 Maj, 2021

Arestohen dy ushtarë të KFOR-it në qendrën e Shkupit

Më të lexuarat

Policia e Maqedonisë sot në mëngjes arrestoi dy pjesëtare të KFOR-it nga Danimarka, saktësisht rreth orës 1 e 20 min pas mesnate në qendër të Shkupit.

Siç informojnë nga MPB-ja 24 vjecari J.H dhe tjetri J.S janë arrestuar për prishjen e rendit dhe qetësisë transmeton novatv.

- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit