-0.7 C
Pristina
Tuesday, January 31, 2023

Aplikacioni më i famshem?

Më të lexuarat

 

Nuk është për tu habitur me faktin i cili thotë se Angry Birds është aplikacioni më i kërkuar në dyqanet virtuale të aplikacioneve në sistemet operative.

Më saktë, sot Angry Birds është shndërruar në hitin kryesor si aplikacion, duke e zënë vendin e parë në platformën mobile të Apple App Store në më shumë se 30 vende të botës.

Version më i ri i kësaj loje, Angry Birds Space tani është aplikacioni më i paguar në platformën e Apple, si dhe aplikacioni i cili është shkarkuar më së shumti nga sistemi operativ . /Telegrafi/kohaislame

 

- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit