16.9 C
Pristina
E premte, 18 Qershor, 2021

Ambasadori i Britanisë së Madhe në Kosovë, Nicholas Abbott ka uruar qytetarët me rastin e festës së Fitër Bajramit.

Më të lexuarat

Ambasadori i Britanisë së Madhe në Kosovë, Nicholas Abbott ka uruar qytetarët me rastin e festës së Fitër Bajramit.

Abbott përmes një postimi në rrjetin social “Facebook” ka uruar lumturi, shëndet dhe mbarësi të gjithë atyre që festojnë.

“Urime Fitër Bajrami gjithë atyre që festojnë sot! Ju uroj lumturi, shëndet dhe mbarësi për vitin që vjen”, ka shkruar Abbott.

- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit