26.4 C
Pristina
Monday, July 22, 2024

5 gjërat që duhet t’i zëvendësojmë shpesh në tualet

Më të lexuarat

Tualetin është e domosdoshme që ta mbajmë pastër, për të mos vënë në rrezik shëndetin tonë. Bakteret mund t’i marrim edhe nga furça e dhëmbëve, peshqiri apo nga kabina e dushit. Ja 5 gjërat që duhet të zëvendësohen në një afat të caktuar në banjën tuaj.

-Furçat e dhëmbëve

-Peshqirët

-Sfungjerët

-Kabina e dushit

-Rrugica e banjës

Ndaj kurseni në një blerje tjetër dhe shpenzoni më shumë në këtë aspekt. Për shëndetin tuaj dhe të njerëzve që jetojnë për ju.

- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit