18.2 C
Pristina
Tuesday, June 18, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

rukja

Mbi pushtetin, kufijtë dhe përgjegjësinë e imamëve

Samaiya Mushtaq Menjëherë pasi fillova specializimin tim në psikiatri, doli filmi Spotlight, rreth hetimit të Boston Globe dhe historisë novatore të abuzimit seksual brenda Kishës...

Të fundit