15.2 C
Pristina
Monday, February 26, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Dhuna

Ai e goditi babanë e tij sepse babai i tij goditi nënën e tij

Pyetja: Cili është gjykimi islam për atë që mbrojti nënën e tij sepse babai i tij po e lëndonte dhe e godiste, kështu që ai...

Ajo është një muajshe shtatzënë dhe dëshiron ta abortojë fetusin, sepse do të divorcohet nga i shoqi!

Pyetja: Motra ime u martua me një burrë dhe ka pasur disa probleme, ndër të cilat më e rënda është se ai nuk fal namaz...

Latest news