22 C
Pristina
Saturday, May 25, 2024

Sureja Nasër – Koment dhe Porosi – Hoxhë Bekir Halimi

Më të lexuarat

Sureja Nasër – Koment dhe Porosi – Hoxhë Bekir Halimi

Ligjeratë e mbajtur pas Sabahut në xhamin Mehmet Çelebi në Strugë me 07.01.2024

Es-Selamu Alejkum Ju paraqesim videon e radhës nga AUDIONUR, e lusim Allahun (Subhanehu we te’ala) që të kemi dobi nga kjo që ndëgjojmë .

Shpërndajeni …

Burimi

- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit