12.1 C
Pristina
Saturday, May 18, 2024

Sulmi me armë në banesën e prindërve, Myftiu i Tiranës solidarizohet me gazetaren Lala: Fjala është e para

Më të lexuarat

Myftiu i Tiranës, Ylli Gurra solidarizohet me gazetaren e News24, Klodiana Lala, pas sulmit me armë në banesën e prindërve të saj. Në një postim në facebook, Myftiu Gurra shkruan se solidarizohet me të drejtën e fjalës, me sakrificën dhe kurajon e të gjithë gazetarëve të terrenit.

‘Me Klodin ! Me te drejten e fjales dhe te percjelljes se informacionit per publikun! Me fuqine e tyre per t’a bere shoqerine me te mireinformuar! Me sakrificen dhe kurajon e te gjithe gazetareve te terrenit, veçanerisht atyre te kronikes se zeze! FJALA ESHTE E PARA ! Solidar me ty, vajzat dhe prinderit e tu, Klod !’ shkruan Myftiu Gurra.

https://www.facebook.com/ylli.gurra/posts/1082976985211855

- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit