10.4 C
Pristina
E diel, 9 Maj, 2021

Sulltani Abdylhamid flet për Shqipërinë dhe ka një mesazh për shqiptarët

Më të lexuarat

Kryeqyteti Abdylhamid” është kthyer në një nga serialet më të ndjekur në TV Klan, ashtu si edhe serialet e mëparshme historike si “Kosem” apo “Ertugrul”.

Rolin kryesor të Sulltanit Abdylhamid e luan aktori Bulent Inal i cili së fundmi në një intervistë për jo vetëm modë ka folur për Shqipërinë duke u shprehur se do të vijë së shpejti.

“Do të vij së shpejti në Shqipëri.

I përshëndes dhe i dua shumë të gjithë shqiptarët.

Ndihem vërtet shumë mirë.

Jam shumë i gëzuar që seriali ynë transmetohet edhe në Shqipëri.

Jam vërtet kureshtar të di më shumë mbi vendin tuaj. Sapo të gjej mundësi do të vij bashkë me familjen time”, u shpreh aktori.

- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit