0.9 C
Pristina
Friday, December 8, 2023

SKANDALOZE: Xhemal Ahmeti (Jon Leka) do ti ndalë derset e Hoxhallarëve me shpatë!

Më të lexuarat

Një ndër Islamofobat më të zëshëm shqipfolës Xhemal Ahmeti i cili para disa muaje tha se e ndroi emrin dhe u bë Jon Leka në një postim në Facebook ku shkruan:

 

Ligj për fetë sa më shpejtė

Duhet ligj që xhamive mund të ligjërojnë vetëm ata me diploma vendore dhe sipas një programi të lejuar nga ministria e arsimit. Ndryshe nuk ka shpëtim nga këto funderrinat fashiste e të ardhura nga vendet arabe (ku janë shkolluar) që nuk lënë gjë pa fyer dhe vazhdimisht presin koka me shpata.

 

Ky është kompromisi maksimal ska tjetër!

 

 

Por pasi një mik i tij e pyet se kush do ti ndalë? Ai përgjigjet: NE duke ja shtuar një foto figurë me Shpatë!

- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit