1.1 C
Pristina
Wednesday, March 29, 2023

Sadiku drejt Turqisë, shok skuadre me ish yllin e Real Madrid

Më të lexuarat

Armando Sadiku me shumë gjasa do të largohet nga skuadra e Levantes. Sulmuesi shqiptar nuk është në planet e spanjollëve, si rrjedhojë ai duhet të zgjedh një klub tjetër ku mund të aktivizohet si titullar.

Pas Arisit të Selanikut, interesim për bomberin e Kombëtares kanë shfaqur edhe dy skuadrat turke Rizespor dhe Sivaspor. Te kjo e fundit aktivizohet edhe futbollisti brazilian Robinho.

- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit