25 C
Pristina
E diel, 20 Qershor, 2021

Pastrimi i xhamave të shtëpisë me rezultatin më të mirë

Më të lexuarat

Po ju njohim me një mënyrë të thjeshtë se si të pastrojmë xhamat pa lënë shenja.
Pasi keni humbur kohë dhe sforcim fizik për pastrimin e xhamave, rezultati më i mirë për një shtëpiake është të arrijë maksimumin.

1 shishe spray
1 litër ujë
1/2 gotë uthull të bardhë
1/2 gotë alkool i mjekësor
1 copë të butë
disa faqe gazetash
1- Në një shishe spray hidhni ujin, uthullën dhe gjysmën e gotës së alkoolit mjekësor.
2-Tani procedoni duke pastruar xhamat me një copë të butë.
3-Merrni faqet e gazetës dhe filloni të pastroni xhamin në pjesën e brendshme fërkoni në mënyrë horizontale, kurse në të brendshmen vertikalisht.

Artikulli paraprakInflacioni
Artikulli tjetërDhimbjet reumatike dhe moti
- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit