0.3 C
Pristina
Thursday, January 26, 2023

PARAQITU ASHTU SI JE

Më të lexuarat

Jeto ashtu si je ti në realitet;

Mos e ndrysho zërin tënd,

Mos e zëvendëso theksin tënd,

Mos e kundërshto ecjen tënde!

Ti ke shije të veçantë dhe ngjyrë të veçantë.

Kur tenton të bëhesh tjetër ndryshohet shija dhe ngjyra jote.

S’ka dyshim se sa i bukur që je me aromën tënde origjinale.

Kjo, sepse ti je krijuar ashtu, prandaj jeto ashtu si je dhe mos tento të paraqitesh ndryshe!

Nga arabishtja: Irfan JAHIU

Artikulli paraprak
Artikulli tjetër
- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit