14.3 C
Pristina
E premte, 14 Maj, 2021

Një burrë nga Arabia Saudite, film aksion në jetën reale

Më të lexuarat

Një burrë nga Arabia Saudite i ka ndihmuar policisë që të kapë një shofer kamioni, i cili për arsye të panjohura ka refuzuar të ndalet.
Ngjarja është xhiruar nga disa persona në një automjet tjetër dhe është publikuar në YouTube.

Teksa policët po e ndiqnin kamionin, protagonisti në video vrapon dhe hip prapa në kamion. Ai hyn përmes dritares dhe e mposht vozitësin.

Më pas kamioni është ndalur dhe policia ka arritur ta arrestojë shoferin. /Telegrafi/

[iframe width=”560″ height=”315″ src=”//www.youtube.com/embed/tNxhNCR55aE” frameborder=”0″ allowfullscreen]
- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit