15.5 C
Pristina
Friday, May 24, 2024

“Në Xhami shkojnë të prapambeturit, dhe asnjë Intelektual” – Hoxhë Muharem Ismaili

Më të lexuarat

“Në Xhami shkojnë të prapambeturit, dhe asnjë Intelektual” – Hoxhë Muharem Ismaili

Es-Selamu Alejkum Ju paraqesim videon e radhës nga AUDIONUR, e lusim Allahun (Subhanehu we te’ala) që të kemi dobi nga kjo që ndëgjojmë .

Shpërndajeni …

Burimi

- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit