35.8 C
Pristina
E premte, 30 Korrik, 2021

Me refleksologji zgjidhni problemin me sinuset

Më të lexuarat

Në qoftë se vuani nga sinuse, mbase refleksologjia do të jetë mikja juaj e re!

Në qoftë se vuani nga sinuse, mbase refleksologjia do të jetë mikja juaj e re!
Në qoftë se keni probleme me sinuset apo shpesh vuani nga dhembja e kokës, me gishtërinj ngadalë dhe fuqishëm bëjuni një presion gishtërinjve të të dyja këmbëve.
Me këtë metodë do t’i pastroni rrugët e hundës, por edhe do të liroheni nga dhembja e kokës, e cila mund paraqitet te këto pengesa.
Refleksologjia është shkathtësi e lashtë e shërimit, e cila bazohet në parimin e zonave refleksive në shputa, në shuplaka dhe në veshë, të cilat u përgjigjen të gjitha pjesëve të trupit, organeve dhe gjëndrave. /Telegrafi/kohaislame

- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit