15.2 C
Pristina
Monday, September 26, 2022

Me kallashnikov në krah, askush nuk e ndalon

Më të lexuarat

Rrugëve të Moskës me një kallashnikov e askush nuk e ndalon.

Fatmirësisht gjithçka ishte një eksperiment, e nëse nuk do të ishte i tillë atëherë kush e di se ç’mund të ndodhte.

Një djalë i ri, Pavel Tarasov i pajisur me arsenal armësh dhe kallashnikov me vete lëvizi lirisht rrugëve të Moskës në Rusi për të provuar realisht se sa pak të sigurta janë rrugët e kryeqytetit, njofton NOA.

Por edhe pse kishte e vete një mitraloz AK-47 asnjë polic nuk e ndali dhe askush nuk njoftoi policinë./koha/kohaislame

- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit