14.7 C
Pristina
E mërkurë, 12 Maj, 2021

Largojeni Jabllanoviqin

Më të lexuarat

Banorët e fshatit Krushë e Madhe kanë protestuar sot kundër ministrit për Kthim dhe Komunitete, Aleksandar Jabllanoviq. Krushianët kërkuan dorëheqjen e Jabllanoviqit nga pozita e ministrit. Protestat kundër Jabllanoviqit janë zgjeruar në të gjitha anët e Kosovës, kurse të martën do të mbahet edhe një protestë e madhe në Prishtinë.

- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit