1.5 C
Pristina
E enjte, 15 Prill, 2021

Ky Hoxhë ja u shkatron Tezën “Fahri Xharrajve”

Më të lexuarat

Teza e Islamofobëve të llojit si Fahri Xharra se shqiptarët lindjen e kan në perendim dhe ksi lloj broqkullash bajate gjeokrafike që i hasim për çdo ditë ua shkatron Hoxha i nderuar Mazllam Mazllami, në një fjalim më poshtë ku tregon një fakt se “JEZUSI” që e adhuron si Zot bota perendimore, lindjen dhe veprimtarinë e ka pas pikërisht në Lindje gjegjësisht në qytetin Palestinz Batlhaham, për ta dëgjuar fjalimin klikoni më pposhtë:

 

- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit