19.1 C
Pristina
E hënë, 26 Korrik, 2021

Korçë, gruaja denoncon burrin: Bën vepra të turpshme me time bijë

Më të lexuarat

Një 36-vjeçare ka denoncuar sot në policinë e Korçës dhunën e bashkëshortit mbi të dhe vajzën e saj.

Valbona Hyseni është paraqitur në komisariatin e policisë së Korçës dhe ka akuzuar të shoqin për dhunë fizike dhe psikologjike, duke theksuar se kërkon të shpëtojë të bijën, me të cilën “njerku bën vepra të turpshme”.

“Njerku bën vepra të turpshme me vajzën. Kërkoj mbrojtjen e policisë, s’kthehem më në shtëpi, kërkoj ndihmë, dua të shpëtoj vajzën”, rrëfehen gruaja.

Sipas policisë, bashkëshorti i denoncueses, Nevruz Hyseni, është dënuar kohë më parë për shfrytëzim prostitucioni, vepër për të cilën ka detyruar edhe gruan e tij të parë. / G.N./kohaislame

- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit