17.4 C
Pristina
Tuesday, May 30, 2023

“I çel sytë, e kupton se i ka ikë Sabahu, dhe vazhdon gjumin…” – Hoxhë Bekir Halimi

Më të lexuarat

“I çel sytë, e kupton se i ka ikë Sabahu, dhe vazhdon gjumin…” – Hoxhë Bekir Halimi

Es-Selamu Alejkum Ju paraqesim videon e radhës nga AUDIONUR, e lusim Allahun (Subhanehu we te’ala) që të kemi dobi nga kjo që ndëgjojmë .

Shpërndajeni …

Burimi

- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit